Спростовуємо популярні ІТ міфи тут:

 • Як зекономити 100 ТИСЯЧ, навчаючись на ІТ?

  За системою GRAND весь курс Вам буде коштувати:1650 грн/міс * 24 = 39 600 грн за курс 2 рокиМИ СВІДОМО ЗНИЗИЛИ ЦІНУ, бо в даний період - це важливо (like)
  У так званих "АКАДЕМІЯХ", школах та інших курсах це буде коштувати:~2500 грн/міс * 24 = 60 000 грн за курс 2 роки~2500 грн/міс * 60 = 150 000 за курс 5 років - це просто "ЖАХ" (moneybag)
  ПАМ'ЯТАЙТЕ, ІТ для дітей повинно бути доступним.Телефонуйте (095) 811-42-77, щоб встигнути записатися за акційною ціною

 • В чому РІЗНИЦЯ МІЖ ПЛАТФОРМАМИ для ІТ навчання?

  СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЛАТФОРМА GRAND:1. Розроблена саме для ПРАКТИЧНИХ занять в ІТ. (airplane)2. НА ОДНОМУ ЕКРАНІ: завдання, Викладач, програма- НЕ треба переключатися3. Ви виконуєте завдання в зручному для Вас темпі, а НЕ ЧЕКАЄТЕ ВСЮ ГРУПУ4. Викладач ПОСТІЙНО БАЧИТЬ РОБОТУ Вашої дитини і допомагає.
  СТАНДАРТНІ ПЛАТФОРМИ Zoom, Meet, Teams такі, як у школі: (snail)1. Ці платформи здебільшого орієнтовані на теоретичну або ЛЕКЦІЙНУ ПОДАЧУ2. ТРЕБА ПЕРЕКЛЮЧАТИСЯ між завданням, програмою і Викладачем3. СЛУХАЄТЕ ЗАЙВІ РОЗМОВИ. Тому заняття проходить НЕ ефективно4. Викладач НЕ БАЧИТЬ ПОСТІЙНО Вашу роботу і НЕ завжди може допомогти.
  Щоб відчути різницю, ВАРТО САМИМ СПРОБУВАТИ.Перше заняття БЕЗКОШТОВНО - телефонуйте: (095) 811-42-77

 • Ситема GRAND розрахована на вмотивованихДІТЕЙ і БАТЬКІВ, які дійсно хочуть вчитися!

  В нас дійсно треба прикладати зусилля та все виконувати ПРАКТИЧНО, але як результат будете мати ВІДМІННІ НАВИЧКИ та ГОТОВІ ПРОЕКТИ у портфоліо.НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ НАВЧИТИСЯ - ЦЕ ЗРОБИТИ СВОЇМИ РУКАМИ: (cool)Ми дотримуємось принципів навчання, як у провідних школах та ВУЗАх:"Вчитися дещо важче, але тільки так знання тримаються ДОВШЕ і КРАЩЕ."
  ЯК ЦЕ ОРГАНІЗОВАНО ДЕІНДЕ: (crying)Основна форма подачі це ЛИШЕ СЛУХАТИ на камеру, або дивитися відеоурок. На перший погляд це простіше, але потім ВТРАЧАЄТЬСЯ ІНТЕРЕСТо чи варто ВИТРАЧАТИ ЧАС і ГРОШІ на ці експерименти?...Адже з часом багато учнів все одно переходять у GRAND. (run)
  Якщо ІТ ОСВІТА, то GRAND - телефонуйте (095) 811-42-77Ми постараємося знайти для Вас ще одне місце в групі.

 • ЧОМУ НАШ ОНЛАЙН КРАЩИЙ, ніж навчання ВЖИВУ?

  ВАРТО САМИМ СПРОБУВАТИ, оцінити переваги, а тоді вже робити висновки +
  ONLINE НАВЧАННЯ за системою GRAND: (airplane)+ ВІДКРИТИЙ ПРОЦЕС для батьків - це ІНДИКАТОР ЯКОСТІ навчання.+ Дитина безпечно займається вдома. Це ЗНІМАЄ МАСУ ПИТАНЬ з БАТЬКІВ.+ Ви працюєте з Викладачем напряму та НЕ СЛУХАЄТЕ ЗАЙВИХ РОЗМОВ.+ Самі обираєте темп, в якому Вам зручно займатися і не треба чекати групу.+ Окрім того, ДОБИРАТИСЯ 1-2 ХВИЛИНИ. Витрат на дорогу - 0 грн+ Темна пора, погода, електрика, тривоги - НЕ ПРОБЛЕМА+ Так навчаються учні з багатьох країн Європи, Америки та світу. (earth)
  НАВЧАННЯ ВЖИВУ - це вже ВЧОРАШНІЙ ДЕНЬ: (dinosaur)- Чим займаються на занятті НЕ відомо, звітів за заняття обмаль.- Логістика, погода, добирання - розумні батьки це вже зрозуміли. - Вони цінують свій час і час дитини, тому вже давно користуються ONLINE.За онлайн формою майбутнє і добре, що Ви це розумієте. (target)
  СПРОБУЙТЕ! Перше заняття БЕЗКОШТОВНО Запис за телефоном (095) 811-42-77

 • Як Ви навчаєте ONLINE чи ВЖИВУ?

  У НАС Є ДВІ ФОРМИ НАВЧАННЯ - ВЖИВУ і ОНЛАЙН.Для тих, хто ВСЕ ЩЕ ХОЧЕ навчатися ВЖИВУ саме у КЛАСАХ, то такий варіант теж доступний. Але більшість віддають перевагу онлайну.ONLINE у нас навчається вся Україна, люди з-за кордону і всі, хто цінує свій час Так навчаються учні з багатьох країн Європи, Америки та світу. (earth)
  ПЕРЕВАГИ ONLINE НАВЧАННЯ за системою GRAND (star)+1 ВІДКРИТИЙ ПРОЦЕС для батьків - це ІНДИКАТОР ЯКОСТІ навчання+2 Не треба добиратися. Це ЗНІМАЄ ЛОГІСТИЧНІ ПИТАННЯ з БАТЬКІВ.+3 Самі обираєте темп, в якому Вам ЗРУЧНО займатися і не треба чекати групу.За онлайн формою майбутнє і добре, що Ви це розумієте. (target)
  СПРОБУЙТЕ! Перше заняття БЕЗКОШТОВНОЗапис за телефоном: (095) 811-42-77

 • Яка ОПТИМАЛЬНА ТРИВАЛІСТЬ заняття 2 чи 3 год?

  1 година - мало, 3 - занадто, 2 - золота середина, а тепер детальніше:
  2 ГОДИНИ за СИСТЕМОЮ GRAND (battery)Ми використовуємо ЧАС МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНО:1. Ви підключаєтеся до нашого комп'ютера - там ВЖЕ є ВСІ програми/матеріали, тому час йде ВИКЛЮЧНО на НАВЧАННЯ, а не на вирішення технічних питань.2. Ви працюєте з Викладачем, як на ІНДИВІДУАЛЬНОМУ ЗАНЯТТІ.Дитина НЕ ВІДВОЛІКАЄТЬСЯ на інших, а ПРАЦЮЄ тільки над своїм завданням.3. За 2 години дитина МЕНШЕ ВТОМЛЮЄТЬСЯ, а для батьків - це важливо.
  3 ГОДИНИ ДЕІНДЕ (nobattery)1. Багато часу йде на СКАЧУВАННЯ програм потрібної версії та пошук матеріалів.2. Втрата часу йде на ЗАЙВІ РОЗМОВИ Викладача з іншими учнями.3. Всі ЧЕКАЮТЬ, поки Викладач комусь допомагає....І погодьтеся, що 3 години для сучасної дитини -це занадто. 
  Тому Ваш варіант - це ITosvita.com

 • Вивчати ВСЕ В КОМПЛЕКСІ чи обирати напрямок?

  ЦЕ РОЗПОВСЮДЖЕНИЙ МІФ, коли люди плутають 2 різних підходи для ІТ навчання дітей та дорослих.
  Для ДІТЕЙ: Дитині в шкільному віці треба дати ВСЕБІЧНИЙ РОЗВИТОК (rainbow)І познайомити зі ВСІМА ІТ НАПРЯМКАМИМи свідомо даємо 5 напрямків в комплексі, і це правильно.До речі, Ви ж у школі теж вчите різні предмети, а не один чи два.
  Для ДОРОСЛИХ: (stop_sign)Найбільша помилка в ІТ - це в шкільному віці вивчати тільки один напрямок.Дитині треба вивчати все в комплексі, бо це дасть Вам широку базу знань, яка дозволить в дорослому віці свідомо обрати конкретний напрямок.
  Дитина має бути всебічно розвинена, тому ми вивчаємо все в комплексі.Перегляньте повну програму: https://itosvita.com/program

 • Які ДОДАТКОВІ СЕРВІСИ БАТЬКАМ ми надаємо?

  В НАС: (sun)1. НАГАДУВАННЯ ПЕРЕД кожним заняттям - це важливо.2. ЗВІТ ПІСЛЯ кожного заняття - так батьки бачать результат роботи дитини.3. ВІДПРАЦЮВАННЯ пропусків - з викладачем на практиці, а не в записі. 4. ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА, яка допоможе з підключенням та налаштуванням.
  В ІНШИХ: (snowflake)1. Батьки змушені постійно контролювати, щоб дитина НЕ пропустила заняття.2. Що робила дитина - батьки ЗНАЮТЬ ТІЛЬКИ зі СЛІВ самої дитини.3. ТЕХПІДТРИМКА ВІДСУТНЯ. Самі шукаєте програми і встановлюєте.
  Скоріш за все на інших курсах навіть НЕ здогадуються, що так можна працювати з клієнтом. У НАС ЦЕ ВСЕ Є, бо ми турбуємося про кожного.

 • Свідомі БАТЬКИ ПРОТИ ІГОР, типу Minecraft RobLOX

  Зараз з'явилось багато курсів для дітей 3-5 класу, які користуючись дитячим захопленням, маскуються під ІТ навчання, але насправді просто грають в комп'ютерні ігри типу Minecraft, RobLOX та інші. І кажуть, що це програмування.Ви дійсно думаєте, що ІТ можна вивчити за допомогою "квадратних чоловічків"?Minecraft, RobLOX - ЦЕ ТИМЧАСОВЕ ЗАХОПЛЕННЯ, яке СКОРО МИНЕ.
  НЕ ПЛУТАЙТЕ ЦІ ІГРИ З ПОВНОЦІННИМ ІТ - СВІДОМІ БАТЬКИ ПРОТИ ІГОР.В НАС ІТ - це 5 НАПРЯМКІВ, СЕРЙОЗНІ ПРОГРАМИ і ПРОЕКТИ (inlove)Зайдіть на itosvita.com розділ ПРОГРАМА і переконайтеся: те, що ми вивчаємо, і квадратні чоловічки в майнкрафт - це навіть НЕ порівнюється. А потім самі вирішуйте, що Вам більше схоже на ІТ. (diamond)
  ПОЯСНІТЬ ДИТИНИ РІЗНИЦЮ, зачекайте, поки вона награєтьсяЧекаємо на повноцінному ІТ (095) 811-42-77

Наші Мессенджери:

Технічна Підтримка: