IT-навчання
Ми розробили універсальну систему онлайн-навчання, це доступно кожному.
Як працює

Як це працює?

 • ●  Ми знімаємо навантаження з батьків і 98% учнів можуть робити наші завдання самостійно. Головне стартанути. Тепер, є можливість працювати або в класі, або з дому.
 • ●  Якщо Ви зацікавлені, щоб Ваша дитина отримувала якісні знання і була зайнята корисною справою, тому, будь-ласка, ВЖЕ підготуйте комп'ютер і скачайте програму.
 • ●  Для цього Вам треба комп’ютер з Windows 7, 8 або 10 та Інтернет підключений по кабелю. Mac OS, Linux і планшет НЕ підходять. Особливу увагу зверніть на мишку, мають бути робочі дві кнопки і ролик.
 • ●  Принцип такий. Ви в режимі онлайн будете з дому заходити на свій комп в класі і виконувати завдання. Це зручно, бо там є всі налаштовані програми і матеріали для роботи.
 • ●  Існує багато рішень: Zoom, Teams, Meet та інші. Але для ІТ навчання вони НЕ підходять, бо нам в першу чергу треба бачити не співрозмовника, а екран. Тому, ми розробили свою унікальну систему.

Як скачати?

 1. 1. Перевірено, що 98% учнів без проблем справляються з нашими завданнями, головне не лінуватися і уважно читати. Якщо інші змогли, то Ви також справитесь.
 2. 2. Всі кнопки для скачування програм натискайте ТІЛЬКИ НА КОМП'ЮТЕРІ.
 3. 3. Натисніть кнопку:
  Скачати Кабінет учня
 4. 4. В браузері внизу натисніть на скачаному файлі Cabinet.exe
 5. 5. Для комфортної роботи бажано, щоб Ваш ноут чи комп'ютер отримував інтернет по кабелю, а не по Wi-Fi. Віднесіться до цього серйозно, бо це важливо.

Як встановити?

 1. 1. У малому вікні нажміть Встановити
 2. 2. Вам на месенджер або в СМС має прийти логін і пароль від eXpert, УВАЖНО введіть в програму і нажміть Увійти
 3. 3. Має з’явитися більше вікно з Вашими даними: рівень навчання, досягнення/зірки/. В центрі будуть важливі повідомлення, тому читайте їх уважно.
 4. 4. ВІТАЮ, У ВАС ВИЙШЛО ВСТАНОВИТИ. Зараз підключатися НЕ треба, зробите це пізніше, згідно Вашого розкладу. Для з’єднання з комп’ютером в класі, потім треба буде натиснути Підключитися.
 5. 5. Тоді з’явиться екран Вашого комп’ютера в класі. Кожен раз підключення буде доступне, згідно Вашого розкладу, в чітко визначений день і години. Тому слідкуйте за часом і НЕ пропускайте.

Як користуватися Електронною книгою?

 1. 1. У такій полосці введіть своє ім’я, виберіть мову та натисніть Почати.

Чому люди вибирають нас?

 • Доставка
  Вам прямо додому в цифровому вигляді приїжджає суперсучасний контент.
 • Карантин
  Коли всі дома, Ви маєте перевагу, бо все одно займаєтесь корисною справою.
 • Погода
  Коли погана погода, можна займатися за комп'ютером вдома і пити чай.
 • Цікаво
  Завдання, презентації і ролики настільки цікаві, що такого немає більше ніде.
 • Зручність
  Займатися вдома дуже зручно, щоб не тратити час на дорогу.
 • Спробуйте
  Коли працюєте віддалено, Ви нічого не втрачаєте. Пробуєте, а потім платите.

Якщо не вийшло скачати і встановити...

 1. 1. Якщо не виходить по інструкції, то треба завантажити програму TeamViewer/тім в'ювер/ встановити її і лише тоді зателефонувати за номерами техпідтримки нижче.
 2. 2. Якщо у Вас вже є програма TeamViewer, то все одно ЇЇ ТРЕБА ОНОВИТИ ДО ОСТАННЬОЇ ВЕРСІЇ. Щоб дві сторони могли зв’язатися.
 3. 3. Щоб встановити, натисніть Ctrl+J і запустіть TeamViewer. Під час установки поставте ТРЕТЮ і П’ЯТУ галочку, далі Принять - Запустить
 4. 4. Коли програма запуститься, має з'явитися Ваш номер ID і пароль. Це тимчасовий пароль для одноразового підключення. Тоді Ви телефонуєте до нас і кажете свій ID і пароль, щоб ми підключились і допомогли.
Телефони техпідтримки працюють:
Пн-Пт 9.00-19.00
Сб 9.00-17.00
Нд Вихідний
/093/226-87-17, /093/226-88-46