Батьки можуть бачити весь процес
Унікальна система навчання Вживу та Онлайн
Набуті знання повністю змінять Вашу дитину
Зроблять її життя цікавішим і розширять світогляд
Дитина буде вдячна Вам на все життя

ITosvita.com: Готуємо дітей до майбутнього вже зараз

За останні кілька років наше життя змінилося докорінно. Нові технології створюють нові професії і витісняють старі.Через 5-10 років більшість професій матимуть у своїй основі IT, незалежно від того, в якій сфері ви плануєте вчитися або працювати.Тож потрібними будуть ті фахівці, які володіють цим набором навиків і вміють підлаштовуватися під зміни сучасного світу. Тому дітям треба дати те, чого не вистачало нам.

Ми розуміємо, що потрібно батькам

Illustration

Апатія, лінь, ігри, соцмережі – що з цим робити?

В останній період ці явища особливо турбують батьків. Більшість учнів грає в ігри або сидить в соцмережах, бо не мають ідей, що робити. Ми вивчаємо великий діапазон тем та ідей, для розвитку розумового та творчого потенціалу. Через пару місяців Ви вже побачите результат.

Для когось карантин або канікули. Для Вас це час нових можливостей і росту.

  Після нашого навчання Ваші діти стануть більш уважними, зібраними, почнуть звертати увагу на деталі – це дуже важливі фактори в сучасному житті.
  Ми даємо такі речі, які просто нереально вивчити самому. Навіть чемпіони світу працюють з тренером, аналогічно робота з Викладачем є набагато ефективнішою. У нас Ваші діти будуть зайняті корисною і цікавою справою.
  Ми вчимо дуже цікаві програми, про які Ви навіть не здогадувались, і даємо ідеї, що можна робити. Наявність ПК вдома не означає, що дитина знає про всі його можливості та нові програми.В наших групах вони розкриваються зовсім по-новому.

Як це Працює?

Що на Вас чекає?

Для тих, хто ще сумнівається

У Вас залишились Питання? - це добре
Знайдіть відповіді тут:

 • Чи є курси у конкретному Місті і яка у Вас локація?

  Мережа навчальних центрів ITosvita є у всіх великих містах України. Щоб підібрати найбільш зручну для Вас локацію, Ви можете зв'язатися за номерами телефонів, а також наші спеціалісти підберуть для Вас оптимальні дні та години занять. Для Вас це буде набагато зручніше.

 • Яка Вартість навчання? Дорого це чи Дешево?

  Взагалі ІТ навчання - це НЕ футбол і НЕ танці, тут задіяні зовсім інші технології навчання. Тому така освіта НЕ може коштувати дешево...Наше навчання коштує від 550 до 1250 гривень на місяць - для різних міст ціна може відрізнятися. НАША МЕТА: при ВИСОКІЙ ЯКОСТІ, ми спеціально тримаємо акційну ціну, щоб більше людей різних категорій могли спробувати наш навчальний продукт.

 • З якого віку Ви навчаєте?В чому різниця між курсами для Дорослих?

  Головний інсайт: не треба приміряти шаблони курсів для дорослих під навчання для дітей. Наприклад, батьки записують учня 8 класу і вже запитують про гарантоване працевлаштування, бо вони десь про таке чули, а тут є важливий нюанс: підліткам у їх віці потрібна саме ширина знань при достатній їх глибині, спочатку потрібно ознайомитись із усіма напрямками, а вибирати вже їх у дорослому віці.Зараз цінуються УНІВЕРСАЛЬНІ спеціалісти, тому Ми вивчаємо ВСІ ТЕМИ у 1 КУРСІ, а це більше 20 тем. Ми набираємо учнів 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів, СТУДЕНТІВ та МОЛОДЬ.До речі, самовпевненим СТАРШОКЛАСНИКАМ Є ЧОМУ ПОВЧИТИСЯ.

 • Що входить в програму?

  Ми вивчаємо ВСЕ, ВСЕ, ВСЕ, що тільки можливо в ІТ.Це більше 20 тем із різних розділів: від 3D-графіки до кібербезпеки, від програмінгу до відеопродакшну.Ми даємо НАЙБІЛЬШЕ ТЕМ ЗА ОПТИМАЛЬНОЮ ЦІНОЮ.Переглянути Повну Программу можна ТУТ

 • Чи можна вибрати окремі напрямки?

  ВИБИРАТИ НАПРЯМКИ ВЖЕ НЕ МОДНО. ТРЕБА ВИВЧАТИ ВСЕ В КОМПЛЕКСІ.Для Вас це навпаки вигідно - прийшов за одним, а ОТРИМАВ ВСЕ РАЗОМ, ЯК БОНУС. До речі, БІЛЬШІСТЬ КЛІЄНТІВ НАС САМІ ПРОСЯТЬ давати все в комплексі.Зараз цінуються універсальні спеціалісти, що мають глибокі та широкі знання.Бо невідомо, що знадобиться завтра.

 • Для тих, хто хоче лише програмування?
  Головне це не плутати поняття "ІТ" та "Програмування"

  Ми даємо всі напрямки програмінгу під різні платформи та вчимо основні мови. Але якщо би ми кодили зранку до вечора, то Вам самим це б не сподобалося. Тому ми розбавляємо темами з інших напрямків. Наприклад, програміст, який сам може намалювати інтерфейс, зробити анімацію або 3D картинку цінується набагато більше. Тому вивчайте ВСЕ в комплексі.

 • Яка кількість і графік занять?

  1 урок на тиждень, триває 2 години. КОЖЕН учень робить 3-4 готові проекти. Якщо люди міряють навчання за годинами, а не за якістю, то це називається "навчання на кілограми". ЯКЩО ДІЙСНО ТРЕБА ЗНАННЯ, ТО ВАМ ДО НАС.Не можна міряти навчання просто годинами. Треба робити корреляцію на результати. Ми за 1 заняття встигаємо зробити стільки, як будь-де за 1 місяць.

 • Якщо пропустили заняття або залишилися вдома?

  Заняття відбудеться при будь-якій погоді чи ситуації.Бажано прийти в клас, також є заняття онлайн і є система відпрацювань.До речі, батьки, коли бачать наш онлайн залишаються приємно здивованими.

 • Що краще: відеоуроки чи зробити своїми "ручками"?

  Відеоуроки вже довели свою неефективність.НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ ЩОСЬ ВИВЧИТИ - ЦЕ ЗРОБИТИ СВОЇМИ РУКАМИ.Саме за цим принципом побудоване наше навчання і тому воно ефективніше ніж "розказування" через платформи Zoom, Meet, Team та інші. Тому ми розробили свою унікальну платформу саме для ІТ навчання, якою користуються в 10 країнах

 • Як взагалі оцінити будь-яке ІТ навчання?

  Ми в темі вже 20 років, маємо великий досвід і ТОЧНО знаємо, що:
  1) "Навчання В ІГРОВІЙ ФОРМІ" - це просто грання в ІТ, яке НЕ дає результату.
  2) Чи кількість філіалів щось говорить про якість? - зараз з'явилося БАГАТО "АКАДЕМІЙ під копірку" - над цим ВЖЕ варто задуматись.
  3) "КОШТИ НАПЕРЕД" - потім Вас тримає НЕ цікавість, а заплачені Вами гроші.
  Ми вважаємо, що з клієнтом треба бути чесним і ВІН МАЄ ЗНАТИ про ці речі.

 • В чому наша фішка?

  Ми впевнені в нашому підході і навчальному продукті.
  МОЖЕТЕ ПРОВЕСТИ ЕКСПЕРИМЕНТ : записатися до нас і ще кудись,
  походити 1-2 місяці і порівняти. Цей експеримент Вам обійдеться недорого.
  В РЕЗУЛЬТАТІ, ВИ ВСЕОДНО ПРИЙДЕТЕ ДО НАС.
  Особливо це помітно, коли переходимо на онлайн форму /коли батьки поруч з учнем/. На відміну від інших, НАМ Є ЩО ПОКАЗАТИ І ЧИМ ЗАЦІКАВИТИ.

 • Для тих, хто ще сумнівається...

  Ми зробили безкоштовні заняття, щоб кожен міг спробувати. Але зверніть увагу, що Ваша дитина за 2 години зробила речі, які навряд чи десь робила до цього.

Якщо ЦІКАВЛЯТЬ ДЕТАЛІ - НЕ соромтеся телефонувати нам.Вживу можна обговорити ЗНАЧНО більше і краще підібрати розклад саме під Вас.

Встигніть Записатися на Безкоштовне Заняття

Дякуємо!

Ваш персональний менеджер з Вами зв’яжеться, щоб підібрати зручний для Вас графік і забронювати місце в групі.

Can't send form.

Please try again later.

5 ПРИЧИНчому варто віддати дитину до нас на навчання?

Навчатися у нас дуже цікаво. Ми ставимо нові задачі, а дитина їх самостійно вирішує і радіє, що може розібратися з непростими завданнями. Дитина вчиться аналізувати і шукати нові рішення.

Якщо Ваша дитина розумна і активна, то знайти 2 години в тиждень на курси можна при будь-якій зайнятості. Можливо, варто ще раз переглянути графік та пріоритети.

Якщо Ваша дитина чимось цікавиться, то вона вже крутіша за 80% інших. З нами Ваші діти будуть знати більше тих однолітків, хто сидить вдома або ходить на інше навчання.

Зараз, поки у Вас є час і бажання пройдіть наш курс. Мабуть, вже всі розуміють, що комплексні знання в ІТ дозволяють досягти успіху в будь-якій професії.

Одним із найвигідніших способів вкладання ресурсів є інвестиція в освіту дитини та її різносторонній розвиток. Цим самим Ви забезпечуєте її та своє успішне майбутнє.

Встигніть Записатися на Безкоштовне Заняття

Дякуємо!

Ваш персональний менеджер з Вами зв’яжеться, щоб підібрати зручний для Вас графік і забронювати місце в групі.

Can't send form.

Please try again later.

Що Ви отримаєте в кінці?

Ми ліцензований навчальний центр із багаторічним досвідом роботи.

1

По закінченню отримаєте хороші знання з усіх сучасних IT-напрямків, а також Сертифікат, який підтверджує ці знання.

2

У майбутньому його можна використати при подальшому навчанні або працевлаштуванні, як свідчення того, що дійсно пройшли спеціалізовані курси.

3

Наші Випускники працюють в різних сферах і говорять, що отримані знання їм дуже допомогли у житті.