Отримані знання змінять майбутнє Вашої дитини
Вона Вам буде вдячна все життя...

ITosvita.com:Готуємо дітей до майбутнього

Останні кілька років наше життя змінилося докорінно. Нові технології створюють нові професії та витісняють старі. За 5-10 років більшість професій матимуть у своїй основі IT, незалежно від того, в якій сфері Ви плануєте вчитися або працювати. Тож потрібними будуть ті фахівці, які володіють цим набором навичок і адаптовуються до викликів сучасного світу. Тому дітям треба дати те, чого не вистачало нам.

У нас на 100% відкритий процесВи можете провести час із дитиною і подивитися як вона працює

Illustration

ПРИНЦИПОВА ВІДМІННІСТЬ нашої системи:

ВИКЛАДАЧ ПОСТІЙНО БАЧИТЬ ЕКРАН і роботу учня.Не кожна платформа це дозволяє.

Все зроблено у вигляді ІЛЮСТРОВАНОЇ ІНСТРУКЦІЇ так діти сприймають значно краще

Ви підключаєтесь у наш клас, де ВЖЕ Є ПІДГОТОВЛЕНІ ПРОГРАМИ ПОТРІБНОЇ ВЕРСІЇ

У нас батьки бачать все прямо у смартфоні:
е-Журнал учня в Telegram
ЦЕ ДУЖЕ ЗРУЧНО
5 Причин скористатись ВЖЕ

1

Якщо, ПРОПУСТИЛИ ЗАНЯТТЯ, то можна назначити собі ВІДПРАЦЮВАННЯ

Illustration

2

Якщо ЗАБУЛИ КОЛИ заняття?Можна подивитися у розділі РОЗКЛАД

Illustration

3

Цікавить актуальний БАЛАНС?Натискайте розділ ОПЛАТА

Illustration

4

Цікавить що БУДЕМО ВИВЧАТИ,Натискайте ПРОГРАМА КУРСУ

Illustration

5

Задавайте нам ПИТАННЯ:Ми З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО на них у live-режимі

Illustration

Щоб мати інформацію про навчання завжди "під рукою",треба ПРОСТО прикріпити чат.

iPhone: "свайп" праворуч і Прикріпити


Android: затисніть на чаті і Прикріпити

Illustration

Встигніть Записатися за Акційною Ціною

Illustration


Дякуємо!

Ми отримали Вашу заявку. Повідомлення від нас шукайте у Viber, розділ Бізнес-чати від ITosvita.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підібрати зручний для Вас графік.

Якщо ІТ – то це тільки до нас.

Can't send form.

Please try again later.

Популярні Запитання:

 • В чому ПРИНЦИПОВА ВІДМІННІСТЬ нашої системи?

  ● Викладач ПОСТІЙНО бачить екран учня і це дозволяє йому допомагати.● Все зроблено у вигляді інструкції з ілюстраціями, так краще сприймається.● Завдяки цьому Ваша дитина може сама вибирати зручний для себе темп.● В кінці кожного заняття дитина має гарантований результат: 3-4 готові роботи.● е-Журнал у смартфоні: звіти батькам за кожне заняття, система відпрацювань.ТАКА СИСТЕМА Є ЛИШЕ У НАС, всі інші працюють на стандартних Zoom, Meet..

 • А чому Zoom, Meet не підходить до IT навчання?

  - Тому що вони більше підходять для конференцій, ніж для практичних занять.- В таких системах Викладач бачить тільки обличчя учнів, а НЕ їхні роботи.- учень НЕ може вибирати темп, потрібно чекати всю групу і сприймати лише на слух.- В системах Zoom, Google Meet, Teams багато часу йде на владнання технічних моментів.Наша система GRAND розроблена для практичних занять у ІТ сфері.

 • Яка кількість і який графік занять на тиждень?

  ● 1 урок на тиждень, тривалість - 2 години.● Зі свого ПК Ви підключаєтеся в наш клас, де заздалегідь підготовлені програми потрібних версій. Ось чому ми за 2 години встигаємо робити 3-4 проекти.● Не варто бігати за кількістю годин, це показник, який лише описує процес. Краще орієнтуватися на результат.● Але хочемо Вас відразу попередити, що у нас потрібно працювати. Зробив - означає навчився.

 • З якого віку навчаєте? Різниця для Дорослих і для Дітей?

  ● Головна ідея: не треба приміряти шаблони курсів для Дорослих до навчання для Дітей. У шкільному віці потрібно ознайомитись з усіма напрямками, а вибирати вузьку спеціалізацію вже у дорослому віці.● Зараз цінуються УНІВЕРСАЛЬНІ спеціалісти, тому Ми свідомо вивчаємо ВСІ ТЕМИ в одному КУРСІ.● Ми набираємо учнів 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів та СТУДЕНТІВ.● Під кожну категорію є диференційована програма.● До речі, самовпевненим СТАРШОКЛАСНИКАМ Є ЧОМУ ПОВЧИТИСЯ.

 • Що будемо Вивчати? Що саме входить в програму?

  ● Ми вивчаємо ВСЕ-ВСЕ-ВСЕ, що тільки можливо в ІТ. Бо невідомо, що знадобиться завтра.● Це більше 20 тем із різних розділів: від 3D-графіки до кібербезпеки, від програмінгу до відеопродакшну.● Ми даємо НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ ТЕМ ЗА ОПТИМАЛЬНОЮ ЦІНОЮ.● Переглянути Повну Программу можна ТУТ

 • Чи можна обрати окремі напрямки?

  Вивчаємо всі напрямки в одному курсі:● Для Вас це вигідно - прийшов вивчати одне, а отримав ВСЕ РАЗОМ як БОНУС.● Навіщо обмежуватись одним напрямком? Зараз цінуються універсальні спеціалісти, які можуть працювати на перетині технологій.● Адже невідомо, що знадобиться завтра.

 • Для тих, хто хоче лише програмування?

  ● Світ ІТ більш багатогранний, ніж просто програмування.● Ми вивчаємо всі популярні мови Java, Python, C# та IDE середовища.● Тому ми свідомо поєднуємо програмування з іншими напрямками.● Наприклад, програміст, який сам може намалювати інтерфейс, зробити анімацію або 3D картинку, цінується набагато більше.● Тому ВАРТО ВИВЧАТИ ВСЕ В КОМПЛЕКСІ.

 • Що дитина буде вміти після наших курсів?

  ● Навчиться створювати сайти, розробляти мобільні додатки, власні програми на популярних мовах, обробляти звук і відео, створювати 3D моделі, працювати з графікою. Вивчить багато програм, понять та принципів.● Також допоможемо розвинути дитині Hard та Soft skills /навички/● Детальніше, що будуть вчити і вміти можна знайти ТУТ

 • Хто викладачі?

  ● Наші викладачі - молоді спеціалісти з вищими освітами, які мають практичний досвід в ІТ-галузі та регулярно проходять спеціальні тренінги та атестації.
  ● Вони не мають нічого спільного зі старими підходами, це люди з новим баченням.

 • Чи є вимоги до ПК? Через яку програму навчаєте?

  ● Для занять достатньо будь-якого ПК чи ноутбука на базі OС Windows
  ● Вам потрібна лише одна програма - КАБІНЕТ УЧНЯ, через яку Ви будете підключатися до свого комп'ютера в класі, там є всі необхідні програми та матеріали для роботи. Викладач буде бачити Вашу роботу і допомагати Вам.

 • А можна підключатись з телефону або планшету?

  ● Телефон або планшет НЕ підходять. Тому що ІТ-навчання передбачає роботу з ПОВНОЦІННИМИ програмами на комп'ютері, а не з мобільними додатками на планшеті, які мають обмежений функціонал.● Де Ви бачили крутого спеціаліста, який щось створює на телефоні? Очевидно, що у всіх IT-компаніях співробітники працюють за комп'ютерами.● Якщо Вам хтось буде пропонувати ІТ на планшеті - над цим варто задуматись.

 • Як проходить навчання?

  ● Ми працюємо на НОВОМУ поколінні онлайн систем, яке розроблене спеціально для ІТ.● При ІТ навчанні головне бачити екран учня, щоб Викладач міг йому допомогти.● У нас тільки 100% практики. Пам'ятайте, найкращий спосіб навчитися - це зробити своїми руками.● Якщо ІТ – то Вам точно до нас!

 • Чому ІТ входить в обов'язкову програму розвитку дитини?

  ● Зараз більшість професій мають у своїй основі IT, незалежно від того, в якій сфері Ви плануєте вчитися або працювати. В ІТ МАЮТЬ РОЗБИРАТИСЯ ВСІ.● ДОБРЕ, ЩО ВИ ЦЕ РОЗУМІЄТЕ. Давайте навчимо Вашу дитину разом і вона Вам буде вдячна на все життя.● Ми даруємо ПЕРШЕ безкоштовне заняття, щоб кожен міг спробувати.● Також зверніть увагу, у Нас Ваша дитина за 2 години зробить речі, які навряд чи десь робила до цього. 

 • Як використати час дітей у гаджетах із користю?

  ● Значна частина учнів грає в ігри чи сидить в соцмережах.● Ми пропонуємо широкий діапазон тем та ідей, для розвитку розумового та творчого потенціалу, оскільки ми застосовуємо проєктний підхід у навчанні.● За кілька місяців Ви вже відчуєте результат.

Ми знаємо, що потрібно батькам

ЗОСЕРЕДЖЕНІСТЬ, як основна навичка майбутнього

Значна частина учнів грає в ігри чи сидить в соцмережах. Ми пропонуємо широкий діапазон тем та ідей, для розвитку розумового та творчого потенціалу, оскільки ми застосовуємо проєктний підхід у навчанні. За кілька місяців Ви вже відчуєте результат.

Сучасні виклики - це час нових можливостей і росту

  У процесі нашого навчання Ваші діти стануть більш уважними, зібраними, почнуть звертати увагу на деталі – це дуже важливі фактори у повсякденному житті.
  Ми даємо такі речі, які просто нереально вивчити самому. Навіть чемпіони світу працюють з тренером, аналогічно робота з Викладачем є значно ефективнішою. Ваші діти займатимуться справді корисною і цікавою справою.
  Ми вивчаємо дуже цікаві програми, про які Ви навіть не здогадувались і створюємо ідеї, які втілюємо у життя. Домашній ПК - безмежний світ можливостей та нових програм. В наших групах діти розкриють усі свої приховані таланти.

Illustration

Як проходять Наші заняття?

Чим унікальний наш Онлайн?

Встигніть Записатися за Акційною Ціною

Illustration


Дякуємо!

Ми отримали Вашу заявку. Повідомлення від нас шукайте у Viber, розділ Бізнес-чати від ITosvita.

Наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підібрати зручний для Вас графік.

Якщо ІТ – то це тільки до нас.

Can't send form.

Please try again later.

Що Ви отримаєте?

Ми - ліцензований навчальний центр із багаторічним досвідом роботи

1

По закінченню неодмінно матимете грунтовні знання з усіх сучасних IT-напрямків, а також Сертифікат, що підтверджує їх високий освітній рівень.

2

Надалі це дасть можливість конвертувати здобуті знання у майбутньому навчанні, працевлаштуванні та професійних досягеннях.

3

Наші Випускники працюють у різних сферах і стверджують, що отримані знання їм суттєво допомагають досягати бажаних результатів.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Чому Вашій Дитині варто навчатися саме у Нас?

Вчитися у нас справді цікаво. Ми ставимо нові задачі, а дитина їх самостійно вирішує і радіє, що може впоратися з непростими завданнями. Дитина вчиться аналізувати і шукати нові рішення.

Якщо Ваша дитина розумна і активна, то знайти 2 години на тиждень для курсів можливо за будь-якої зайнятості.Тому, варто вдосконалити графік та пріоритети.


Ваша дитина унікальна та багатогранна. З нами Ваші діти знатимуть суттєво більше, ніж пропонують традиційні школи.

Вже усі розуміють, що комплексні знання в ІТ дозволяють досягти успіху в кожній професії. Тому не варто зволікати, аби долучитися до нас.


Інвестуючи в освіту дитини Ви забезпечуєте її всебічний розвиток та успішне майбутнє.

Встигніть Записатися за Акційною Ціною

Illustration


Дякуємо!

Ми отримали Вашу заявку. Повідомлення від нас шукайте у Viber, розділ Бізнес-чати від ITosvita.

Наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підібрати зручний для Вас графік.

Якщо ІТ – то це тільки до нас.

Can't send form.

Please try again later.

Наші Мессенджери:

Технічна Підтримка:

СПРОСТОВУЄМО СТЕРЕОТИПИ БАТЬКІВ про ІТ

Насправді, ІТ-це НЕ ДОРОГОЯк заощадити 100 ТИСЯЧ, навчаючись на ІТ?

За системою GRAND весь курс Вам коштуватиме:1650 грн/міс * 24 = 39 600 грн за 2 рокиМИ СВІДОМО ЗНИЗИЛИ ЦІНУ, бо в даний період - це важливо

У так званих "АКАДЕМІЯХ" це буде коштувати:~2500 грн/міс * 24 = 60 000 грн за 2 роки~2500 грн/міс * 60 = 150 000 за курс 5 років - це просто "ЖАХ"

Чому дитині варто вивчатиВСІ ІТ напрямки, а не один?

Підхід для ДІТЕЙ:Дитина, яка знає різні ІТ напрямки буде більш адаптивною в різних сферах. Зараз цінуються універсальні спеціалісти. До речі, Ви ж у школі теж вчите різні предмети, а не один чи два.

Для ДОРОСЛИХ:Вибирати напрямок - це стосується дорослого віку, коли маєте базу.

Яка РІЗНИЦЯ між ІТ платформами?

Спеціалізована платформа GRAND - ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ:+ НА ОДНОМУ ЕКРАНІ завдання і Викладач, НЕ треба переключатися+ НЕ ЧЕКАЄТЕ ВСЮ ГРУПУ, а працюєте в зручному для Вас темпі+ ВИКЛАДАЧ ПОСТІЙНО БАЧИТЬ РОБОТУ Вашої дитини і допомагає

Як у школі Zoom, Meet, Teams - для ЛЕКЦІЙНОЇ ПОДАЧІ:- СЛУХАЄТЕ ЗАЙВІ РОЗМОВИ. Тому заняття проходить НЕ ефективно- ВИКЛАДАЧ НЕ ЗАВЖДИ МОЖЕ допомогти, бо не бачить Ваш екран 

НАЖИВО чи ONLINE ?

У нас Є дві форми навчання - НАЖИВО і ОНЛАЙН. Всі, хто цінує свій час віддають перевагу онлайну.

НАШ ОНЛАЙН не такий, як у школі:1) ВІДКРИТИЙ ПРОЦЕС для батьків - це ІНДИКАТОР ЯКОСТІ2) Не треба добиратися. Це ЗНІМАЄ КУПУ ПИТАННЬ з БАТЬКІВ3) На онлайні самі обираєте зручний темп і не треба чекати всю групу
ONLINE у нас навчається вся Україна, учні з Європи, Америки та світу.

Свідомі БАТЬКИ ПРОТИ ІГОР, типу Minecraft RobLOX

Ви дійсно думаєте, що ІТ можна вивчити за допомогою "квадратних чоловічків"?

Не плутайте ці ігри з ПОВНОЦІННИМ ІТ, де вивчаються СЕРЙОЗНІ програми і створюються РЕАЛЬНІ проекти. Зайдіть на itosvita.com розділ ПРОГРАМА і переконайтеся, що таке справжнє ІТ.