Батьки можуть бачити весь процес
Унікальна система навчання Вживу та Онлайн
Набуті знання повністю змінять Вашу дитину
Зроблять її життя цікавішим і розширять світогляд
Дитина буде вдячна Вам на все життя

ITosvita.com: Готуємо дітей до майбутнього вже зараз

За останні кілька років наше життя змінилося докорінно. Нові технології створюють нові професії і витісняють старі.Через 5-10 років більшість професій матимуть у своїй основі IT, незалежно від того, в якій сфері ви плануєте вчитися або працювати.Тож потрібними будуть ті фахівці, які володіють цим набором навиків і вміють підлаштовуватися під зміни сучасного світу. Тому дітям треба дати те, чого не вистачало нам.

Ми розуміємо, що потрібно батькам

Illustration

Апатія, лінь, ігри, соцмережі – що з цим робити?

В останній період ці явища особливо турбують батьків. Більшість учнів грає в ігри або сидить в соцмережах, бо не мають ідей, що робити. Ми вивчаємо великий діапазон тем та ідей, для розвитку розумового та творчого потенціалу. Через пару місяців Ви вже побачите результат.

Для когось карантин або канікули. Для Вас це час нових можливостей і росту.

  Після нашого навчання Ваші діти стануть більш уважними, зібраними, почнуть звертати увагу на деталі – це дуже важливі фактори в сучасному житті.
  Ми даємо такі речі, які просто нереально вивчити самому. Навіть чемпіони світу працюють з тренером, аналогічно робота з Викладачем є набагато ефективнішою. У нас Ваші діти будуть зайняті корисною і цікавою справою.
  Ми вчимо дуже цікаві програми, про які Ви навіть не здогадувались, і даємо ідеї, що можна робити. Наявність ПК вдома не означає, що дитина знає про всі його можливості та нові програми.В наших групах вони розкриваються зовсім по-новому.

Як це Працює?

Що на Вас чекає?

Для тих, хто ще сумнівається

У Вас залишились Питання? - це добреЗнайдіть відповіді тут:

 • Яка Ціна навчання? Як платимо за заняття чи за місяць?

  ● Зараз діє приємна акційна ціна - 650 грн на місяць.
  ● НАША МЕТА: при ВИСОКІЙ ЯКОСТІ ми спеціально тримаємо акційну ціну, щоб більше людей різних категорій могли спробувати наш навчальний продукт.
  ● ДВА заняття безкоштовно, далі платимо щомісяця
  ● Взагалі ІТ-навчання - це НЕ футбол і НЕ танці, тут задіяні зовсім інші технології, тому така освіта НЕ може коштувати дешево...

 • З якого віку навчаєте?Яка різниця у навчанні для Дорослих і для Дітей?

  ● Головна ідея: не треба приміряти шаблони курсів для Дорослих до навчання для Дітей. У шкільному віці потрібно ознайомитись з усіма напрямками, а вибирати вузьку спеціалізацію вже у дорослому віці.● Зараз цінуються УНІВЕРСАЛЬНІ спеціалісти, тому Ми свідомо вивчаємо ВСІ ТЕМИ в одному КУРСІ.● Ми набираємо учнів 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів та СТУДЕНТІВ.● Під кожну категорію є диференційована програма.● До речі, самовпевненим СТАРШОКЛАСНИКАМ Є ЧОМУ ПОВЧИТИСЯ.

 • Що будемо Вивчати? Що саме входить в програму?

  ● Ми вивчаємо ВСЕ-ВСЕ-ВСЕ, що тільки можливо в ІТ.● Це більше 20 тем із різних розділів: від 3D-графіки до кібербезпеки, від програмінгу до відеопродакшну.● Ми даємо НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ ТЕМ ЗА ОПТИМАЛЬНОЮ ЦІНОЮ.● Переглянути Повну Программу можна ТУТ

 • Що дитина буде вміти після наших курсів?

  ● Навчиться створювати сайти, розробляти мобільні додатки, власні програми на популярних мовах, обробляти звук і відео, створювати 3D моделі, працювати з графікою. Вивчить багато програм, понять та принципів.● Детальніше, що будуть вчити і вміти можна знайти ТУТ

 • Чи можна обрати окремі напрямки?

  ● ВИБИРАТИ НАПРЯМКИ ВЖЕ НЕ МОДНО.● ТРЕБА ВИВЧАТИ ВСЕ В КОМПЛЕКСІ.● Для Вас це вигідно - прийшов вивчати одне, а отримав ВСЕ РАЗОМ як БОНУС.● Навіщо обмежуватись одним напрямком? Зараз цінуються універсальні спеціалісти, які можуть працювати на перетині технологій.● Адже невідомо, що знадобиться завтра.

 • Для тих, хто хоче лише програмування?

  ● НЕ ВАРТО СЕБЕ ТАК ОБМЕЖУВАТИ.● Світ ІТ більш багатогранний, ніж просто програмування.● Ми вивчаємо всі популярні мови Java, Python, C# та IDE середовища.● Тому ми свідомо поєднуємо програмування з іншими напрямками.● Наприклад, програміст, який сам може намалювати інтерфейс, зробити анімацію або 3D картинку, цінується набагато більше.● Тому вивчайте ВСЕ у комплексі.

 • Хто викладачі?

  ● Наші викладачі - молоді спеціалісти з вищими освітами, які мають практичний досвід в ІТ-галузі та регулярно проходять спеціальні тренінги та атестації.● Вони не мають нічого спільного зі старими підходами, це люди з новим баченням.

 • Яка кількість і який графік занять на тиждень?

  ● 1 урок на тиждень, тривалість - 2 години.
  ● Не варто бігати за кількістю годин, це показник, який лише описує процес. Краще орієнтуватися на результат.
  ● У нас КОЖНИЙ учень робить 3-4 готових проєкти.
  ● Ми за 1 заняття встигаємо зробити стільки, як будь-де за 1 місяць.
  ● Але хочемо Вас відразу попередити, що у нас потрібно працювати. Зробив - означає навчився.

 • Чи є Домашні завдання?

  Домашні завдання ми задаємо, але не так часто. Також Ви можете вдома скачати потрібну програму і ще раз закріпити те, що Ви робили на заняттях.

 • В чому наша фішка?

  ● На відміну від інших НАМ Є ЩО ПОКАЗАТИ І ЧИМ ЗАЦІКАВИТИ.● Особливо це помітно на ОНЛАЙН ФОРМІ, коли батьки знаходяться поруч з учнем і відразу бачать результат його роботи. ● Навіть дорослі в захваті від самої системи та навчального контенту.

 • Чи є вимоги до ПК? Через яку програму навчаєте?

  ● Для занять достатньо будь-якого ПК чи ноутбука на базі OС Windows
  ● Вам потрібна лише одна програма - КАБІНЕТ УЧНЯ, через яку Ви будете підключатися до свого комп'ютера в класі, там є всі необхідні програми та матеріали для роботи. Викладач буде бачити Вашу роботу і допомагати Вам.

 • А можна підключатись з телефону або планшету?

  ● Телефон або планшет НЕ підходять. Тому що ІТ-навчання передбачає роботу з ПОВНОЦІННИМИ програмами на комп'ютері, а не з мобільними додатками на планшеті, які мають обмежений функціонал.● Де Ви бачили крутого спеціаліста, який щось створює на телефоні? Очевидно, що у всіх IT-компаніях співробітники працюють за комп'ютерами.● Якщо Вам хтось буде пропонувати ІТ на планшеті - над цим варто задуматись.

 • Чи потрібна камера? Чи це буде у форматі ZOOM/Meet?

  ● Zoom i Meet для ІТ - це вже минуле. Ми працюємо на НОВОМУ поколінні онлайн систем, яке розроблене спеціально для ІТ.● Як це не дивно, але камера НЕ Потрібна.● Тут треба бачити НЕ обличчя, а екран учня, щоб Викладач міг йому допомогти.● У нас тільки 100% практики і немає нудних лекцій на камеру. Пам'ятайте, найкращий спосіб навчитися - це зробити своїми руками.● Якщо ІТ – то Вам до нас!

 • Для тих, хто ще сумнівається...

  ● Зараз ІТ входить в обов'язкову програму розвитку дитини.● Ми даруємо ДВА безкоштовні заняття, щоб кожен міг спробувати.● Також зверніть увагу, що Ваша дитина за 2 години зробить речі, які навряд чи десь робила до цього.

Встигніть Записатися на Безкоштовне Заняття

Дякуємо!

Ваш персональний менеджер з Вами зв’яжеться, щоб підібрати зручний для Вас графік і забронювати місце в групі.

Can't send form.

Please try again later.

5 ПРИЧИНчому варто віддати дитину до нас на навчання?

Навчатися у нас дуже цікаво. Ми ставимо нові задачі, а дитина їх самостійно вирішує і радіє, що може розібратися з непростими завданнями. Дитина вчиться аналізувати і шукати нові рішення.

Якщо Ваша дитина розумна і активна, то знайти 2 години в тиждень на курси можна при будь-якій зайнятості. Можливо, варто ще раз переглянути графік та пріоритети.

Якщо Ваша дитина чимось цікавиться, то вона вже крутіша за 80% інших. З нами Ваші діти будуть знати більше тих однолітків, хто сидить вдома або ходить на інше навчання.

Зараз, поки у Вас є час і бажання пройдіть наш курс. Мабуть, вже всі розуміють, що комплексні знання в ІТ дозволяють досягти успіху в будь-якій професії.

Одним із найвигідніших способів вкладання ресурсів є інвестиція в освіту дитини та її різносторонній розвиток. Цим самим Ви забезпечуєте її та своє успішне майбутнє.

Встигніть Записатися на Безкоштовне Заняття

Дякуємо!

Ваш персональний менеджер з Вами зв’яжеться, щоб підібрати зручний для Вас графік і забронювати місце в групі.

Can't send form.

Please try again later.

Що Ви отримаєте в кінці?

Ми ліцензований навчальний центр із багаторічним досвідом роботи.

1

По закінченню отримаєте хороші знання з усіх сучасних IT-напрямків, а також Сертифікат, який підтверджує ці знання.

2

У майбутньому його можна використати при подальшому навчанні або працевлаштуванні, як свідчення того, що дійсно пройшли спеціалізовані курси.

3

Наші Випускники працюють в різних сферах і говорять, що отримані знання їм дуже допомогли у житті.