Про наше навчання
Всі ці теми вивчаємо в одному курсі, бо всі сучасні грамотні люди мають це знати. Ми набираємо учнів 5-10 класів. Окремі диференційовані групи для молодших і старших учнів. Повірте, такі речі треба знати всім, незалежно від професії. Ви будете вигідно відрізнятися від інших – це ключ до успіху. Прийдіть і переконайтеся – Ви будете приємно здивовані.
Про наше навчання
Всі ці теми вивчаємо в одному курсі, бо всі сучасні грамотні люди мають це знати. Ми набираємо учнів 5-10 класів. Окремі деференційовані групи для молодших і старших учнів. Повірте, такі речі треба знати всім, незалежно від професії. Ви будете вигідно відрізнятися від інших – це ключ до успіху. Прийдіть і переконайтеся – Ви будете приємно здивовані.
3D-графіка та анімація
Проектування інтер’єру та екстер’єру будинку. Створення та анімація персонажів. Моделювання, текстурування, робота з шейдерами. За рахунок поєднання відео та 3D навчитеся робити дуже «круті» спецефекти, як у фільмах. Вивчите технології low poly, камера трекінг, скульптінг. Створення тривимірних програм та ігор в Unity 3D. Особливості роботи з AssetStore. Написання скритпів на обробку різних подій. Створення префабів і терейну.
3D-графіка та анімація
Проектування інтер’єру та екстер’єру будинку. Створення та анімація персонажів. Моделювання, текстурування, робота з шейдерами. За рахунок поєднання відео та 3D навчитеся робити дуже «круті» спецефекти, як у фільмах. Вивчите технології low poly, камера трекінг, скульптінг. Створення тривимірних програм та ігор в Unity 3D. Особливості роботи з AssetStore. Написання скритпів на обробку різних подій. Створення префабів і терейну.
Графіка і дизайн
Ця тема розвиває смак та творчі здібності. Ми вивчаємо всі напрямки дизайну. Професійна робота у Photoshop, маски, слої, ефекти. Як зробити об’ємне фото, ефект боке, ефект розпаду? Ретушування та тонова корекція. Реклама та поліграфія. Векторна і растрова графіка. Як створити власний логотип, візитку, флаєр? Розробка фірмового стилю та брендінг. Правила дизайну та створення композиції. Різні техніки малювання, Low Poly та інтерполяція. Створення креативних та оригінальних робіт. Формування власного портфоліо.
Графіка і дизайн
Ця тема розвиває смак та творчі здібності. Ми вивчаємо всі напрямки дизайну. Професійна робота у Photoshop, маски, слої, ефекти. Як зробити об’ємне фото, ефект боке, ефект розпаду? Ретушування та тонова корекція. Реклама та поліграфія. Векторна і растрова графіка. Як створити власний логотип, візитку, флаєр? Розробка фірмового стилю. Правила дизайну та композиції. Різні техніки малювання, Low Poly та інтерполяція. Створення креативних та оригінальних робіт. Формування власного портфоліо.
Програмування
Програмування та логіка приводить розум до порядку. Навіть якщо Ви не плануєте бути програмістом, то маєте в цьому розбиратися, щоб бути грамотною людиною. Створення мобільних додатків. Розробка програм під різні платформи. Вивчаємо сучасні та актуальні мови Java, C#, Python Дизайн та ергономіка інтерфейсів UI Розробка віконних та консольних програм. Логічні задачі та алгоритми. Типи змінних та вирази. Базові конструкції: цикли, розгалуження… Створення цікавих програм та ігор в Unity 3D. Типи розробників: junior, senior, project manager. Робота з кадрами HR Human Resources. Командна робота за допомогою GitHub Технічна англійська мова.
Програмування
Програмування та логіка приводить розум до порядку. Навіть якщо Ви не плануєте бути програмістом, то маєте в цьому розбиратися, щоб бути грамотною людиною. Створення мобільних додатків. Розробка програм під різні платформи. Вивчаємо сучасні та актуальні мови Java, C#, Python Дизайн та ергономіка інтерфейсів UI Розробка віконних та консольних програм. Логічні задачі та алгоритми. Типи змінних та вирази. Базові конструкції: цикли, розгалуження… Створення цікавих програм та ігор в Unity 3D. Типи розробників: junior, senior, project manager. Робота з кадрами HR. Командна робота GitHub Технічна англійська мова.
Медіа-продакшин
Професійний монтаж відео у Vegas. Спецефекти: клонування, телепортація, вибух, LivePhoto, аплікація, flip-анімація. Круті надписи та створення intro на свій канал. Хромакей та багатошаровий монтаж. Створення власного кліпу або хіт-параду. Відео колаж або картинка в картинці. Правила професійної зйомки та монтажу. Стилі зйомки: slow motion, time lapse, reverse. Як створити власний блог і розкрутити його? Як заробити гроші на відео-блозі - монетизація? Розкриємо секрети та фішки блогінгу. Як знайти свою нішу та завоювати аудиторію? Як знімати панорамне відео на 360 градусів. Професійна обробка звуку. Звукові ефекти: зміна голосу, баланс, реверс. Мультитрековий режим роботи з багатьма доріжками. Створення звукових міксів та non-stop сетів. Покращення якості аудіо та секвенсори. Створення комп’ютерної анімації.
Медіа-продакшин
Професійний монтаж відео. Спецефекти, LivePhoto, flip-анімація. Круті надписи та створення intro. Хромакей та багатошаровий монтаж. Створення власного кліпу. Відео колаж або картинка в картинці. Правила професійної зйомки та монтажу. Стилі зйомки: slow motion, time lapse, reverse. Як заробити гроші на відео-блозі - монетизація? Розкриємо секрети та фішки блогінгу. Професійна обробка звуку. Звукові ефекти Створення звукових міксів та non-stop сетів. Покращення якості аудіо та секвенсори. Створення комп’ютерної анімації.
Web-розробка
Як створити сайт або електронний магазин? Правильний підбір контенту та юзабіліті сайту. Як замовити домен та хостинг для сайту? Особливості front-end та back-end розробки. Вивчимо PHP, JavaScript, HTML 5, CSS 3. Система керування вмістом сайту CMS Joomla, Word Press. Робота з шаблонами TemplateMonster. Створення інтерактивних сторінок Ajax. Використання бібліотеки JQuery. Робота з фреймворками. Верстка сучасного сайту за допомогою Bootstrap. Основні тренди сучасного Веб-програмування. Як розкрутити власний сайт SEO? Веб-сервери OpenServer і Denver.
Web-розробка
Як створити сайт або електронний магазин? Правильний підбір контенту та юзабіліті сайту. Як замовити домен та хостинг для сайту? Особливості front-end та back-end розробки. Вивчимо PHP, JavaScript, HTML 5, CSS 3. Система керування вмістом сайту CMS Joomla, Word Press. Робота з TemplateMonster. Інтерактивні сторінки Ajax. Використання JQuery. Робота з фреймворками. Верстка сучасного сайту за допомогою Bootstrap. Основні Web-тренди. Як розкрутити сайт SEO? OpenServer і Denver.
Установка Windows та апаратна частина
Установка Windows, драйверів та програм. Секретні можливості Windows та секретні комбінації клавіш. Установка системних програм та компонентів. Професійна чистка реєстра та оптимізація системи Кожен з Вас зможе підібрати комплектуючі та зібрати ПК. Зараз продається багато техніки, але не вся вона якісна і надійна, тому навчимо Вас на що звертати увагу при виборі ПК або ноутбука Розкажемо, які помилки допускають люди при виборі техніки. Виробники та типи процесорів Що таке кеш, сокет, чіпсет, FSB? Навчимо підбирати материнську плату під процесор Як правильно вибрати систему охолодження Особливості вибору ігрових відеокарт На які характеристики треба звертати увагу? Яка різниця між HDD та SSD, типи SSD Правильний підбір периферії - якісні виробники. Сучасні гаджети: квадрокоптери, VR віртуальна реальність…
Установка Windows та апаратна частина
Установка Windows та софту. Секретні можливості та комбінації клавіш Windows. Системні програми та компоненти. Професійна діагностика та оптимізація системи. Підбір комплектуючих. Тренди в галузі hardware. Типи процесорів. Відновлення втрачених даних Що таке кеш, сокет, чіпсет, FSB? Різниця між HDD та SSD, типи SSD Якісні виробники периферії. Сучасні гаджети: квадрокоптери, VR та AR реальність.
Бази даних та офісні програми
Незважаючи на те, що всі себе рахують грамотними, офісні програми на хорошому рівні мало хто знає. Ця тема треба для навчання в старших класах, університетах, для роботи та допомоги батькам. Ми вчимо офісні програми на високому рівні і даємо тонкі нюанси. Вивчаємо бази даних – це треба в багатьох сучасних професіях. Що таке СУБД? Що таке реляційна база даних? Як зробити базу даних магазину чи фірми? Фільтрування та сортування даних. Створення форм та звітів. Створення SQL запитів за декількома параметрами. Аналіз даних та визначення трендів. Електронні таблиці, графіки та діаграми. Використання функцій, формул та умовне форматування. Захист даних та зведені таблиці. Правила дизайну презентацій. Створення інтерактивних презентацій та конфігураторів. Інфографіка та візуальне сприйняття. Створення комп’ютерної анімації.
Бази даних та офісні програми
Ми вчимо офісні програми на високому рівні і даємо тонкі нюанси. Вивчаємо бази даних – це треба в багатьох сучасних професіях. Що таке СУБД та реляційна база? Як зробити базу даних фірми? Створення форм та звітів. Створення SQL запитів. Визначення трендів. Електронні таблиці, графіки та діаграми. Використання функцій та умовне форматування. Захист даних та зведені таблиці. Правила дизайну презентацій. Створення інтерактивних презентацій та конфігураторів. Інфографіка та візуальне сприйняття. Створення комп’ютерної анімації.
Мережі та кібербезпека
Віддалена техпідтримка та адміністрування. Робота з хмарними технологіями. Резервне копіювання та відновлення втрачених даних. Робота з віртуальними машинами VMware, VirtualBox. Типи серверів: бази даних, файл сервер, прінт сервер. Типи обладнання для провідних та безпровідних мереж. Комутатори та маршрутизатори. Як правильно та професійно налаштувати роутер? Діагностика мережі та виявлення проблем. Особливості роботи адміністратора. Як захиститися від хакерів? Що таке DDOS-атаки, фішинг, сніфер, бекдор? Шифрування інформації. Сімейство операційних систем Windows Server. Призначення та типи обладнання Cisco. Юнітове Rackmount обладнання.
Мережі та кібербезпека
Віддалена техпідтримка та адміністрування. Технічна англійська мова. Відновлення втрачених даних. Віртуальні машини VMware, VirtualBox. Фаєрволи та антивіруси. Типи серверів та обладнання для мереж. Комутатори та маршрутизатори. Як правильно та професійно налаштувати усі компоненти? Діагностика мережі. Особливості роботи адміністратора. Як захиститися від хакерів? Що таке DDOS-атаки, фішинг, сніфер, бекдор? Шифрування інформації. Сімейство операційних систем.