Illustration

Рубрика РОЗБЕРИСЬ САМMeta Oculus Quest 2

Тут завантажені спортивні симулятори на рух - тут не граються, а РОЗМИНАЮТЬСЯ.Це не ігри, а СПОРТИВНІ СИМУЛЯТОРИ - це важлива різниця...
До речі хто захоче такий додому, то шукайте в Інтернеті Meta Oculus Quest 2Якщо будуть заважати інші учні, то їх можна пересадити.

 • З яких симуляторів варто почати?

  ЛЕГШІ види спорту – боулінг і теніс.
  СЕРЕДНІ – футбол, волейбол.
  ВАЖЧІ – Бокс і легка атлетика.

 • Що роблять учні в черзі?

  Щоб мати допуск до певних девайсів, треба ПОВНІСТЮ ознайомитися з інструкцією ДО КІНЦЯ. Поки одні користуються інші, читають інструкцію по QR коду.

 • Чому рубрика розберись сам?

  Можна прочитати інструкцію за QR кодом або так, як ми знаходимося на ІТ навчанні, то можна спробувати розібратися самому – для Вас це буде класний досвід. Якщо Викладач працює з учнями в класі, то одні учні можуть допомагати розібратися іншим - КОМАНДНА РОБОТА.

 • Як викладачу формувати черги?

  Треба надавати перевагу людям, які ще НЕ пробували ЖОДНОГО РАЗУ.А саме, ті хто має 0 спроб, бо є учні, які вже пробували 1, 2, 3 рази. Також бажано давати перевагу новим учням, які прийшли на пробне заняття, або навпаки мають 22, 23 місяці та скоро випускаються. Якщо Викладач працює з учнями в класі, то одні учні можуть допомагати розібратися іншим - КОМАНДНА РОБОТА.

 • Якщо якогось пристрою зараз немає?

  У нас багато класів по всій країні, тому різні пристрої можуть мігрувати з однієї філії на іншу. Наприклад, сьогодні у Вас VR, завтра 3D-принтер або навпаки. Але на протязі 1-2 місяці Ви спробуєте кожен з цих девайсів.

Illustration

Як підготувати VR перед використанням?

1. Ноут використовується, щоб Викладач та інші учні теж бачили картинку і могли допомогти2. Це треба робити КОЖНОГО разу, але займає всього 2 хвилини3. Увімкніть VR затиснувши кнопку на шоломі на 5-7 секунд, поки в окулярах не з’явиться значок МЕТА4. Підключіть VR до ноутбука USB шнурком5. В програмі SideQuest зверху мають з’явитись VR-окуляри Oculus Quest 26. В програмі зверху переключаємось на Wi-fi7. Натискаємо CONNECT8. Має з’явитись нижче ір9. Відключаємо від VR шнур і підключаємо допоміжну батарею10. Зверху значок Wi-fi має стати зеленим11. В програмі зверху переключаємось на значок телебачення12. Натискаємо START STREAM13. Має з’явитись вікно з зображенням з окулярів

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАРЯДЖАТИ VR?

● Окуляри та допоміжна батерея мають бути з’єднані між собою.
● Зарядку підключайте в задній допоміжний акумулятор,
таким чином буде заряджатись відразу 2 акумулятора.

ОДЯГАЄМО VR

● Окуляри та допоміжна батерея мають бути з’єднані між собою● Щоб включити, Затисніть на VR кнопку включення на 5-10 сек● Вдягніть VR і візьміть в руки джойстики одягнувши шнурки.● Ззаду на допоміжній батареї круглим регулятором з буквою А підкрутіть шлейки, щоб підібрати свій розмір.
!!! Якщо дитина каже що дуже розмите і мало що видно то потрібно АКУРАТНО розсунути, або зблизити лінзи окулярів між собою !!!

Illustration
Illustration

Є 3 положення лінз (цифра між ними), 1 для менших, 3 для більших.Часто НЕ переключайте – ОПТИМАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ - 2

ВІРТУАЛЬНИЙ СВІТ

● Оберіть місце в класі, де буде область для віртуального світу щоб ніхто не заважав● Якщо запитає то виберіть Граница с перемещением● Натисніть курком на Создать новую границу● Присядьте та доторкніться джойстиками до підлоги, щоб вказати рівень підлоги і встаньте та Подтвердить● Окресліть область для віртуального світу і натисніть Подтвердить● Увійдіть в МЕНЮ ПРОГРАМ і зверху виберіть з випадаючого списку Неизвестние источники

Illustration
Illustration
Illustration

● Запустіть перший варіант СПОРТ AllInOneSport● КУРКОМ НА будь-якому джойстику, візьміть спортсмена, яким будете грати і поставте на платформу Start

Illustration

Щоб вийти з цього виду спорту НА ЛІВОМУ ДЖОЙСТИКУ натисніть X і натисніть ВИХІД
● Щоб Виключити VR затисніть на шоломі кнопку включення на 10 сек і поставте на зарядку.● Якщо Ви провалились в підлозі то натисніть на ПРАВОМУ джойстику кнопку OCULUS і ВИХІД, далі на панелі знизу по годиннику і виберіть серед плиток Вибрати межі… , намалюйте нову зону і знову запустіть гру.