1

Хто намПОТРІБЕН НА РОБОТУ?

Активні люди з бажанням працювати, розвиватися і дізнаватися нове. НЕ важливо, яка у Вас освіта або попередній досвід. Ми все покажемо і навчимо.

Illustration

2

У нас ІДЕАЛЬНИЙ ГРАФІК

Нашу роботу можна поєднувати з навчанням.Це робота в другій половині дня.Обов'язковим днем є субота.Будні дні можна вибирати.Неділя - вихідний.Частково можна працювати дистанційно.

Illustration

3

В чому СУТЬ РОБОТИ?

Є розроблені готові завдання у вигляді інструкції, Вам треба пройти ці завдання самим. А потім, коли інші люди /діти, молодь/ будуть проходити ці завдання. Ваша задача допомагати їм, якщо виникли запитання /ніби консультація/

Illustration

4

Як називається ВАКАНСІЯ?

Це можна називати консультант, викладач, менеджер з навчання, коуч, едвайзер, CLO /Chief Learning Officer/ – директор з навчання - як Вам більше подобається.

Illustration

5

Що ВАМ ДАСТЬ робота в ГРАНД?

1/ Можливість заробляти і розвиватися.2/ Графік можна вибрати, але субота обов'язково.3/ Ментальна прокачка /soft skills/4/ Професійна прокачка в ІТ, бо без цього зараз ніяк!5/ Комфортні робочі умови у сучасних SMART-класах.

Illustration

6

Які речі ВІТАЮТЬСЯ?

1/ Вища освіта або неповна вища2/ Навички використання комп'ютерних програм3/ Вміння передавати знання іншим4/ Комунікабельність5/ Активність і НЕ байдужість6/ Пунктуальність7/ Самоорганізованість8/ Відсутність банальної ліні

Illustration

7

Ви нічого НЕ втрачаєте - ТІЛЬКИ ПЛЮСИ! Отримаєте нові знання, і оплату за стажування та новий досвід.


Illustration

Детально ПРО КОМПАНІЮ ГРАНД:

IT компанія "ГРАНД" - це український розробник унікальної онлайн-системи та контенту для вивчення ІТ.Нашу систему використовують користувачі з 36 країн Європи, Америки і з усього світу.Назва "ГРАНД" відображає нашу місію створення великого, грандіозного та масштабного продукту.
Що вчимо /все покажемо/: itosvita.com/program
Коротко про нас: itosvita.com/about-us

Illustration

НАША МЕРЕЖА в УКРАЇНІ

Illustration
Illustration

Наші Мессенджери:

Технічна Підтримка: